Antivirusinės programos

Antivirusinė programa yra būtina norint apsaugoti kompiuterį nuo kenksmingų programų, kurios skirtos naikinti arba pažeisti kompiuterines sistemas arba jų darbo stabilumą. Yra keletas kenkėjų tipų, tai virusai, trojanai, šnipinėjančios (spyware) ir reklamą brukančios (adware) programos.

Populiariausios antivirusinės programosKaina Lt su PVM
Kaspersky Antivirus 2014, 1 kompiuteriui 79,00
pirkti
Bitdefender Antivirus 2014, 1 kompiuteriui AKCIJA 59,00
pirkti
Kaspersky Internet Security 2014, 1 kompiuteriui 119,00
pirkti
Kaspersky Antivirus 2014, 2 kompiuteriams 119,00
pirkti
Eset Nod antivirus, 2 kompiuteriams 119,00
pirkti
Eset Nod antivirus akcija studentams ir moksleiviams
(reikalinga pažymėjimo kopija)
49,50
užsakyti
Kaspersky Antivirus for File server 689,00
pirkti


Norite sužinoti daugiau? Skaitykite:

Bitdefender Antivirus 2014 - greita ir aktyvi apsauga nuo virusų ir šnipinėjimo programų. Bitdefender tinka ir naujiems ir silpnesniems kompiuteriams, kadangi praktiškai neapkrauna centrinio procesoriaus ir nelėtina kitų programų darbo. Paskutinių testų rezultatai rodo, jog Bitdefender siūlo bene patikimiausią rinkoje antivirusinę apsaugą. Kainos

 

 

Eset NOD32 - antivirusinė programa, ypač tinkama silpnesniems kompiuteriams. Greitas ir galingas virusų paieškos variklis naudoja stebėtinai mažai kompiuterio resursų, todėl dirbant šia antivirusine programa nepastebėsite sistemos darbo sulėtėjimo, o apsauga veiks patikimai. Jau turime naują, 5.0 programos versiją!
Studentai ir moksleiviai Eset NOD32 antivirusinę programą gali įsigyti akcijos kaina - perpus pigiau. Kainos.

 

Eset Smart Security - integruotas sprendimas, apimantis antivirusinę, reklaminių laiškų filtravimo (antispam) ir galingą ugniasienės programinę įrangą. Papildomai filtruoja HTTPS ir POP3s protokolais siunčiamas bylas, prijungtų išorinių USB įrenginukų turinį. Naudoja nedaug kompiuterio resursų. Kainos.

 

Kaspersky antivirus - patikima antivirusinė programa. Rekomenduojama naudoti naujuose kompiuteriuose, kadangi neįtikėtinai efektyvus virusų paieškos variklis naudoja nemažai sistemos resursų. Kainos.

 

Norton Antivirus - klasikinė, tačiau kartu ir šiuolaikiška kompiuterio antivirusinė programa. Norton Antivirus 2014 versija veikia efektyviau nei ankstesnės ir gerokai mažiau apkrauna kompiuterį. Nors naudoja nedaug kompiuterio resursų, Norton Antivirus programa turi net tris apsaugos variklius: standartinį "signature", SONAR3 (euristinė analizė) ir Norton Reputation Service. Kainos.

 

Avast antivirus - vis labiau populiarėjanti tarp namų vartotojų antivirusinė programa. Namų vartotojai šia programa gali naudotis nemokamai, tai viena iš Avast antiviruso populiarumo priežasčių. Ją galite parsisiųsti šiuo adresu: www.avast.com. Jei reikėtų pagalbos ją diegiant - mielai atvyksime ir padėsime. Mūsų meistrų darbų kainos.

 

AVG antivirus - antivirusinė programa, kurią namų vartotojai taip pat gali naudotis nemokamai. Teigiama, jog ši programa mažiau apkrauna kompiuterį, nei kita nemokama alternatyva - Avast, todėl labiau tinkama lėtesniems kompiuteriams. AVG antivirus galima parsisiųsti šiuo adresu: free.avg.com. Jei reikėtų pagalbos ją diegiant - mielai atvyksime ir padėsime. Mūsų meistrų darbų kainos. Įsidėmėkite - būtina tolydžio sekti, ar antivirusinė programa dirba tvarkingai, laiku siunčiasi duomenų bazės atnaujinimus. Neatnaujinta antivirusinė programa yra neveiksminga!

Pirkti galite ir Internetu:

Spustelkite prie kainos esančią nuorodą "pirkti" ir apmokėkite internetu bankinėje sistemoje.
El. licenciją ir programos atsisiuntimo nuorodą atsiųsime el. paštu.

arba

užpildykite šią pirkimo formą
Atsiųsime sąskaitą, ją apmokėkite.
El. licenciją ir programos atsisiuntimo nuorodą atsiųsime el. paštu.

Leidykla BALTOS LANKOS

Sklandus IT ūkio darbas – svarbus sėkmingo leidybos verslo kriterijus. 

Anksčiau mažiausias interneto, kompiuterio ar spausdintuvo sutrikimas mūsų meniškam kolektyvui keldavo toli gražu nemenką stresą ir atimdavo nemažai laiko. Tačiau į pagalbą atėjus „Komvedai“ problemos ėmė nepastebimai nykti – jas pakeitė efektyvūs sprendimai, kuriuos vaikinai kantriai „išverčia“ ir silpniau IT kalbą išmanantiems kolegoms. 

Ypač vertiname šio partnerio siekį visuomet būti žingsniu priekyje – ne tik anksčiau laiko ir preciziškai vykdyti paskirtas užduotis, bet ir iki minimumo apriboti ateities „nelaimių“ tikimybę.

Pridėję net didžiausio krūvio nepalaužiamų vaikinų savitvardą ir puikią nuotaiką, galime drąsiai teigti: „Komveda“ – visapusiškai teisingas pasirinkimas stabiliam IT ūkio darbui užtikrinti.

Direktorius Saulius ŽukasKlausimai - atsakymai

Laba diena, kompiuteris buvo uzlietas, nors nedaug, bet dabar neisijungia. Kiek mazdaug kainuos taisymas ir kiek dienu gali uztrukti?

Atsakymas:

Laba diena, Monika,
Priklauso nuo pažeidimo laipsnio. Įprastai 89Lt, jei pakaktų išvalymo ir perrinkimo. Jei sudegę vidiniai komponentai kainą tiksliai galima pasakyti tik po detalios diagnostikos.

Diagnostikos kaina 39 Lt.

Valymo ir perrinkimo trukmė 1-2 d.d.


Reklama internete