Antivirusinės programos

Antivirusinė programa yra būtina norint apsaugoti kompiuterį nuo kenksmingų programų, kurios skirtos naikinti arba pažeisti kompiuterines sistemas arba jų darbo stabilumą. Yra keletas kenkėjų tipų, tai virusai, trojanai, šnipinėjančios (spyware) ir reklamą brukančios (adware) programos.

Populiariausios antivirusinės programosKaina su PVM
Kaspersky Antivirus 2015, 1 kompiuteriui 25,80 €
pirkti
Kaspersky Internet Security 2015, 1 kompiuteriui 39,80 €
pirkti
Kaspersky Antivirus 2015, 2 kompiuteriams 39,80 €
pirkti
Eset Nod antivirus, 2 kompiuteriams 34,70 €
pirkti
Eset Nod antivirus akcija studentams ir moksleiviams
(reikalinga pažymėjimo kopija)
13,45 €
užsakyti
Kaspersky Small Office Security 5PC + serveris 185 €
pirkti


Norite sužinoti daugiau? Skaitykite:

Eset NOD32 - antivirusinė programa, ypač tinkama silpnesniems kompiuteriams. Greitas ir galingas virusų paieškos variklis naudoja stebėtinai mažai kompiuterio resursų, todėl dirbant šia antivirusine programa nepastebėsite sistemos darbo sulėtėjimo, o apsauga veiks patikimai. Jau turime naują, 8.0 programos versiją!
Studentai ir moksleiviai Eset NOD32 antivirusinę programą gali įsigyti akcijos kaina - perpus pigiau(Nuolaida galioja įsigijant 1 licenciją). Kainos.

 

Eset Smart Security - integruotas sprendimas, apimantis antivirusinę, reklaminių laiškų filtravimo (antispam) ir galingą ugniasienės programinę įrangą. Papildomai filtruoja HTTPS ir POP3s protokolais siunčiamas bylas, prijungtų išorinių USB įrenginukų turinį. Naudoja nedaug kompiuterio resursų. Kainos.

 

Kaspersky antivirus - patikima antivirusinė programa. Rekomenduojama naudoti naujuose kompiuteriuose, kadangi neįtikėtinai efektyvus virusų paieškos variklis naudoja nemažai sistemos resursų. Kainos.

 

 

Avast antivirus - vis labiau populiarėjanti tarp namų vartotojų antivirusinė programa. Namų vartotojai šia programa gali naudotis nemokamai, tai viena iš Avast antiviruso populiarumo priežasčių. Ją galite parsisiųsti šiuo adresu: www.avast.com. Jei reikėtų pagalbos ją diegiant - mielai atvyksime ir padėsime. Mūsų meistrų darbų kainos.

 

AVG antivirus - antivirusinė programa, kurią namų vartotojai taip pat gali naudotis nemokamai. Teigiama, jog ši programa mažiau apkrauna kompiuterį, nei kita nemokama alternatyva - Avast, todėl labiau tinkama lėtesniems kompiuteriams. AVG antivirus galima parsisiųsti šiuo adresu: free.avg.com. Jei reikėtų pagalbos ją diegiant - mielai atvyksime ir padėsime. Mūsų meistrų darbų kainos. Įsidėmėkite - būtina tolydžio sekti, ar antivirusinė programa dirba tvarkingai, laiku siunčiasi duomenų bazės atnaujinimus. Neatnaujinta antivirusinė programa yra neveiksminga!

Pirkti galite ir Internetu:

Spustelkite prie kainos esančią nuorodą "pirkti" ir apmokėkite internetu bankinėje sistemoje.
El. licenciją ir programos atsisiuntimo nuorodą atsiųsime el. paštu.

arba

užpildykite šią pirkimo formą
Atsiųsime sąskaitą, ją apmokėkite.
El. licenciją ir programos atsisiuntimo nuorodą atsiųsime el. paštu.

NUKAS, UAB

Kai mes pradėjome naudotis "Komvedos" paslaugomis, jau po pirmų apsilankymų likome patenkinti ir darbų bei aptarnavimo kokybe ir gedimų pašalinimo greičiu. Ypač patenkinti mus aptarnaujančiu Konstantinu. Taip pat visada atsiradus problemoms, jaučiame kolektyvo norą ir pastangas kuo greičiau viską išspręsti. Nuoširdžiai rekomenduojame visiems, kuriems rūpi puikus ir kokybiškas aptarnavimas.


Vida Dapkūnienė
Pardavimų skyriaus vadovėKlausimai - atsakymai

Laba diena,
norėčiau pasiteirauti, ar turite, o jei neturite, ar galėtumėte užsakyti, ventiliatorių, skirtą Lenovo R60. Jei taip, kokia būtų jo kaina? Dėkoju,

Atsakymas:

Sveiki. Originalus Lenovo R60 aušintuvas - 216,41 Lt.

 

 


Reklama internete