Patarimai

Programų šalinimui – Revo


Jei jums teko nesėkmingai mėginti pašalinti iš kompiuterio nebereikalingą programą “Control Panel” pagalba, įvertinsite nemokamą įrankį Revo Uninstaller. Programą parsisiųsti galite čia.
Pasirinkite mokamą Pro (39,95 USD) arba nemokamą Freeware versiją. Tvarkingam senų programų pašalinimui puikiausiai tiks nemokama versija.

 

Trumpai apie funkcijas:

revo1Revo pateiks pilną kompiuteryje įdiegtų programų sąrašą, kuriame matysite ne tik pavadinimą, nuorodą į gamintojo svetainę, tačiau ir šios programos naudojamų registry įrašų sąrašą.

revo2“Forced uninstall” funkcija leis pašalinti programas, kurių išinstaliavimas “Control panel” pagalba stringa, arba jos pavadinimo apskritai “Control panel” nerandate. Paprastai tai nutinka dėl ankčiau pašalintų arba sugadintų programos failų.

revo3Rezervinių kopijų sistema leidžia sukurti atsargines ištrinamų failų ir registry raktų kopijas. Tai yra pagrindinis įrankis, norint užsitikrinti, kad programos ištrynimas nepakenks kompiuteriui. Saugumas užtikrinamas sukuriant atkūrimo taškus prieš kiekvieną trynimą, sukuriant viso registro atkūrimo tašką prieš kiekvieną trynimą ir sukuriant viso registro atkūrimo tašką kiekvieną kartą, kai įjungiama Revo programa.

revo4Šlamštinių failų tvarkyklė – leidžia rasti ir lengvai ištrinti nereikalingus failus. Tokie failai dažnai atsiranda iš įvairių įrašomų programų. Įprastai tokius failus ištrina pati programa, kai jie tampa nebereikalingi, bet įvykus gedimui ar programos lūžiui – jie lieka neištrinti ir gali sunaudoti reikalingą vietą kietajame diske. Šiais laikais tai ypač aktualu SSD diskų, kurie yra greiti, tačiau kol kas ne itin talpūs, savininkams.
revo5Įrankiai – Microsoft Windows paprastai įrašomi su begale naudingų įrankių ir komponentų, bet dauguma jų sunkiai pasiekiami, o kitais paprasčiausiai labai sudėtinga naudotis. Revo suteikia greitą prieigą prie daugiau nei 10 sistemų, naudojamų kasdieniniam kompiuterio valdymui.

revo6Automatinio paleidimo valdymas – leidžia nustatyti, kurios programos bus pakraunamos automatiškai tuo metu, kai krausis operacinė sistema. Su šia programa galima įjungti arba išjungti automatinį programų krovimą ir gauti detalią informaciją apie kiekvieną iš jų. Išjungiant atitinkamų programų krovimą, galima paspartinti operacinės sistemos pakrovimo greitį.

Naršyklių istorijos valyklė – leidžia ištrinti informaciją, kurią jūsų naršyklės renka vaikštant po internetą. Ši informacija yra prieinama visiems, todėl kiti nepageidautini asmenys gali matyti kokiuose puslapiuose jūs lankėtės. Revo naršyklių valyklė leidžia ištrinti ilgalaikę ir laikinąją naršyklių atmintį, taip apsaugodama nuo nepageidautinos informacijos nutekėjimo ir nereikalingų duomenų susikaupimo. Šio proceso metu atlaisvinama ir kietojo disko vieta.